neoficiální název
Stonožka

Sférické kino

22. 11. 2022 15.31

V úterý 29. 11. 2022 proběhne v naší školce Sférické kino.

Co to vlastně to Sférické kino je?

Vše probíhá v nafukovací kopuli. Děti v ní sedí nebo leží a náhle ho promítaný film vtáhne do kouzelného prostoru a děti mají pocit, že je přímo pod hvězdnou oblohou nebo na dně oceánu.

Základní informace k projekci:

1. Před příchodem do sférického kina budou děti seznámeni s bezpečnostními pokyny a chováním v kopuli, usazením apod.

2. Děti se řídí pokyny pracovníka sférického kina a učitele.

3. Při porušení výše uvedených bodů dítě může být na pokyn pracovníka sférického kina vykázán ven z kopule.

4. Projekce není vhodná pro děti s epilepsií a klaustrofobií.

Cena projekce bude upřesněna v aktuální den podle počtu dětí a spoluúčasti grantu.

V úterý 29. 11. 2022 proběhne v naší školce Sférické kino.

Co to vlastně to Sférické kino je?

Základní informace k projekci:

2. Děti se řídí pokyny pracovníka sférického kina a učitele.

4. Projekce není vhodná pro děti s epilepsií a klaustrofobií.